Svatby

Kapela Signál je vyhledávanou kapelou i na svatby.

 

Příjezd a začátek produkce

Na místo přijíždíme přibližně jednu hodinu před domluveným začátkem produkce.

 

Repertoár

Na svatbách hrajeme současné československé i zahraniční pop-rockové hity, country, lidovky, oldies. Je spousta písniček a interpretů, které v našem repertoáru nenajdete, z toho důvodu je nejjednodušší, když si prostudujete náš repertoár.

 

První novomanželský tanec

Pro svatební sólo máme několik osvědčených písniček. Občas se však stane, že nemáme v repertoáru písničku, kterou si novomanželé vyberou. V tom případě ji pustíme v reprodukované podobě. Pak už stačí, aby si každý svatebčan připravil mobil, kameru, fotoaparát a zaznamenal tento krásný životní okamžik.

 

Délka produkce

Délka produkce záleží na vás. Obvykle se pohybuje v rozmezí 5 – 6 hodin.

 

Moderování

Během večera uvedeme první tanec novomanželů, sólo pro novomanžele s rodiči, házení kytice, různé soutěže, tombolu, dražbu, vypouštění lampiónů štěstí.

 

Venkovní produkce

Pro venkovní produkce je nutné zajistit stan nebo zastřešené jeviště. Aparaturu nelze v průběhu akce přesunout na jiné místo. Je časově náročné v
še vypojit, přenést a opětovně zapojit.

 

Technické podmínky

Prostor pro kapelu by měl být přibližně 6×3 metrů. Přívod 220 – 230V s 16A jističem. Nesmí být napojen na stejný obvod s mikrovlnkou, friťákem, pračkou a podobně. Fáze musí být správně zapojená. V případě venkovní produkce je třeba počítat s příjezdovou cestou přímo k jevišti z důvodu vykládky a nakládky aparatury.