Ferman 2020

  17.1.2020  Petrovice – Školní ples
  18.1.2020  Rybníky – Myslivecký ples
  25.1.2020  Dolní Hbity – Hasičský ples
 31.1.2020  Motorest Milín – Myslivecký ples
   1.2.2020  Hrazánky – Hasičský ples
   7.2.2020  Dlouhá Lhota – Obecní ples
   8.2.2020  Rožmitál – Hasičský ples
 14.2.2020  Čenkov – Hasičský ples
  15.2.2020  Svaté Pole – Myslivecký ples
  21.2.2020  Rybníky – Hasičský ples
  22.2.2020  Dolní Hbity – Maškarní ples
  28.2.2020  Pičín – Cyklistický ples
    7.3.2020  Starosedlecký Hrádek – Obecní ples
  13.3.2020  Jince – Obecní ples – zrušeno korona
  14.3.2020  Dolní Hbity – Sportovní ples – zrušeno korona
  27.3.2020  Háje – Školní ples – zrušeno korona
  28.3.2020  Pivovar podlesí – Březohorský ples – zrušeno korona
  16.5.2020  Ohrazenice – Staročeské Máje – zrušeno korona
  23.5.2020  Strašice – Staročeské Máje – zrušeno korona
  29.5.2020  Jince – Pouťová zábava – zrušeno korona
  30.5.2020  Tlustice – Výročí obce a sjezd rodáků – zrušeno korona
    6.6.2020  Dubenec – 100.výročí – zrušeno korona
  13.6.2020  Luhy – Svatba – zrušeno korona
  20.6.2020  Tušovice – zrušeno korona
  26.6.2020  Zbenice – zrušeno korona
  27.6.2020  Háje – Letní parket
    3.7.2020  Kozárovice – Letní parket
    4.7.2020  Prokopská pouť – zrušeno korona
    5.7.2020 Vrančický tuplák – zrušeno korona
  11.7.2020  Orlov – letní parket
  17.7.2020  Nový Rybník Obořiště – Svatba
  18.7.2020  Dubenec – Pouťová zábava
  24.7.2020  Dovolená
  25.7.2020  Dovolená
  31.7.2020  Dovolená
    1.8.2020  Nerestce – Strašení – zrušeno korona
    8.8.2020  Počepice – Svatba
  14.8.2020  Mirošov – Letní parket
  15.8.2020  Kotenčice – Letní parket
  21.8.2020  Svatba – Tochovice
  22.8.2020  Narysov – Letní parket
  28.8.2020  Kytín – letní parket
  29.8.2020  Příbram – SK Spartak – letní parket
    5.9.2020  Bukovany – Letní parket
  18.9.2020  Druhlice – oslava narozenin
  19.9.2020  SDH Dubenec – výročí 100 let
  20.9.2020  Den dětí Divadlo Příbram 9-18 hodin – zrušeno korona
  26.9.2020  Občov – Posvícenská zábava – zrušeno korona
  3.10.2020  Jelence – Posvícenská zábava – zrušeno korona
  9.10.2020  Praha – Svatba – zrušeno korona
10.10.2020  Solenice – Oslava narozenin – zrušeno korona
17.10.2020  Jince – Svatohubertská zábava – zrušeno korona
24.10.2020  Březohorský ples – Pivovar Podlesí – zrušeno korona
  7.11.2020  Mirovice – Svatohubertská zábava
14.11.2020  Dolní Hbity – Obecní a Školní ples – zrušeno korona
14.11.2020  Oslava narozenin – Hovorčovice – zrušeno korona
21.11.2020  Rybníky – Svatohubertská zábava Varta Drhovy – zrušeno korona
27.11.2020  KD Příbram – Firemní večírek RAVAK – zrušeno korona
28.11.2020  Višňová – Kateřinská zábava
12.12.2020  Agor Tech s.r.o. – Firemní večírek – zrušeno korona
18.12.2020  Maturitní ples KD Příbram
25.12.2020  Rožmitál – Myslivecký ples
31.12.2020  Solenice – Silvestr – zrušeno korona