Menu

Informace

Hrajeme na maturitních plesech, tanečních zábavách, na svatbách, firemních akcích, oslavách narozenin. Dále například letní parkety, výročí SDH, městské slavnosti. Díky širokému repertoáru český i zahraniční pop, rock, oldies , lidovky dokážeme pobavit co nejširší publikum. Hrajeme živě, bez jakýchkoliv midi, podkladů či playbacků.
Aparatura a vybavení
K uskutečnění produkce máme vlastní zvukové a světelné vybavení v profesionální kvalitě. Dále máme k dispozici dva bezdrátové mikrofony AKG pro moderování a notebook pro pouštění písniček tanečních vystoupení.
Doprava
Na místo se dopravujeme vlastní dodávkou, zhruba 1 hodinu před začátkem. Jezdíme hlavně po středních čechách, ale rádi za vámi přijedeme i do vzdálenějších míst. Díky tomu je třeba počítat s příplatkem na dopravu.
Technické požadavky
Potřebný prostor k produkci je přibližně 6×3 m. Pro přívod elektřiny stačí jedna klasická zásuvka 230 V s jističem 16A. Pro venkovní vystoupení je třeba zajistit stabilní stan či zastřešené podium s bočními stěnami a dřevěnou podlážkou. Dále je vhodné zajistit bezproblémový přístup ke dveřím, kterými se bude stěhovat aparatura. Někdy překáží špatně zaparkované auto.
V případě, že plánujete pouštět písničky k předtančení prosíme o pár drobností:

Dejte nám vědět aspoň 30 minut předem. Domluvíme podrobnosti spouštění muziky. Například uvedení moderátorem, nebo gestem tanečníka. Na USB disk si prosím připravte pouze písničky v pořadí jak je potřebujete zahrát.  Stává se často, že disk obsahuje mnoho složek naříklad filmy, fotky a videa v tomto případě si budete muset na místě zajistit vlastní obsluhu.