Plesy

Pro pouštění nástupů maturantů si prosím zajistěte vlastní obsluhu, které předem dáte potřebné pokyny. Z technických důvodů toto pouštění kapela Signál nemůže poskytnout. Děkujeme za pochopení.

Hrajeme na maturitních a společenských plesech po celé republice.

 

Výše honoráře ?

Honorář je velmi příznivý a cena za dopravu záleží na dojezdové vzdálenosti od Příbrami. Zapůjčení mikrofonů pro moderátory, možnost přehrávání mp3 z USB pro nástupy maturantů přes naši aparaturu. Po skončení naší produkce je možnost si pronajmout aparaturu pro DJ. 

 

Repertoár

Zahrajeme pro všechny generace. V repertoáru máme české a zahraniční písničky. Pop, rock, country, oldies, lidovky. Každý si prostě užije to své oblíbené. Naše série jsou dlouhé dle dramaturgie večera.

 

Nezávazná objednávka

 Rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku pro vaší akci. Uveďte prosím datum, místo, začátek a délku produkce, vaše kontaktní informace.
 
Velice nás těší velký zájem pořadatelů a v plesové sezóně máme velice obsazené termíny a proto si rezervujte Vaší akci včas. Některé termíny máme obsazené i dva roky dopředu. Přesto se Vám pokusíme nabídnout vyhovující termín.